W ŻYCIU BĘDZIEMY PRACOWAĆ ALBO CIĘŻKO ALBO MĄDRZE.

Wykorzystaj Siłę Twojego Umysłu.

Niech uczyni Twoją pracę mądrą ...

... przyjemną i dochodową!

Bogać się kiedy śpisz - Opinie

Co myślą o książce jej czytelnicy: 

"Książka ta pozwala szerzej spojrzeć na nasze możliwości oraz problemy, które wynikają z niestosowania podświadomości aby je rozwiązać. Motywuje również do działania ponieważ każdy opisany tu przypadek miał takie same możliwości a nawet brak wykształcenia nie pozwolił zniszczyć marzeń. Książkę serdecznie polecam:)" 

Paweł Lewandowski 
student, miłośnik samorozwoju 

"Świetna książka która wyjaśnia jakimi sposobami można wykorzystać podświadomość w czasie snu, aby rozwiązywała problemy, podsuwała nowe pomysły... Polecam, naprawdę warto ją przeczytać i stosować zawarte w niej porady, to działa (rano, następnego dnia pojawiają się nowe pomysły... ;)" 

Zbyszek Wojtczak 
kierowca busa, rolnik... 

"Jak tak można? "Bogać się, kiedy śpisz" to jakiś sen! W przeciwnym razie wszyscy powinniśmy być milionerami. A jednak - nie jesteśmy milionerami bo śpimy i śnimy jakieś koszmary które nas zniewalają. Osobiście już jestem bogaty - w wiedzę jak się bogacić podczas snu, jak spać i śnić piękny sen o sukcesie. Nie trzeba chyba nikogo zachęcać by to sprawdził? Sprawdziłem i się wzbogaciłem a wszystkim sceptykom życzę kolorowych snów." Adam Szantyka magister inżynier Inżynierii Środowiska, poszukujący zdrowia, szczęścia i niezależności finansowej. "Bardzo energetyzująca książka. Warto, biorąc pod uwagę wiele cennych rad, kilka razy wracać do lektury tej pozycji. Wyśmienita "trenerka" naszej podświadomości. Życzę miłej lektury - ja już wiem, że warto!" 

Paweł Dąbrowski 

"Świetna książka, wiele wniosła do mojego życia. Dzięki".

Jakub Mastej uczeń 

"Książka niesamowicie wciąga, po rozpoczęciu czytania ciężko było mi się od niej oderwać. Myślę, że treść w niej przekazana odzwierciedla rzeczywistość. Warto ją przeczytać, nawet kilka razy, jak podkreśla sam autor aby wciągnąć właściwe wnioski i móc zmienić swoje życie na lepsze". 

Agnieszka studentka 

"Świetna książka, która naprawdę daje do myślenia! Wierze, że dzięki tej książce teraz moje życie będzie zmierzać ku bogaceniu się;)" 

Tomasz Giera studiuje i pracuje. 

"Książka otwiera oczy jeśli chodzi o podświadomość. To jest jedna z tych pozycji, która po zamknięciu ostatniej strony nasuwa do głowy myśl, że właśnie przeczytałeś coś ważnego. :) Przy okazji nasuwa refleksje na tematy nie związane z tą książką a opisywane w innych pozycjach skoncentrowanych na rozwoju osobistym". 

Tomek Pawłowski
Entuzjasta rozwoju osobistego.

"Książka bomba, można wydłużyć dobę o ładnych parę godzin :) Rano wstaje się wypoczętym i chętnym do działania ;-)" 

Mateusz Feliksiak student, założyciel strony www.Strefa-Sukcesu.pl

"To pierwszy audiobook jaki miałem okazję kupić. Szczerze mówiąc - bardzo spodobała mi się ta forma "lektury". Możesz słuchać w dowolnym momencie - w samochodzie, na rowerze itp. Lektor bardzo dobrze wywiązał się ze swojego zadania. Napewno będę teraz częściej korzystał z audiobooków. Co do samej książki "Bogać się kiedy śpisz" - znalazłem w niej kilka naprawdę wartościowych rad. Pozwoliła mi spojrzeć na kilka spraw (jak np. na nierealność pieniądza) w zupełnie nowy sposób. Pozycja godna polecenia". 

Paweł Burda 

Tworzę strony internetowe, projektuję grafikę... www.StudioBurda.com 

"Ta książka zmienia nastawienie do życia, zmienia człowieka i otoczenie wokół niego. Tego nie da się opisać, to należy przeżyć. Teorie tu opisane są rewelacyjne i prawdziwe. To naprawdę działa. Wypróbowałem na sobie. Polecam każdemu, kto ma świadomość, że zasługuje na sukcesy i bogactwa tego świata. Czytam ją już 3 raz i za każdym razem odnajduję ciekawe nowe spojrzenia. REWELACYJNA, OPTYMISTYCZNA, WIELKA POZYCJA!!!" 

Adam Oleszyński 
kierownik w największej w Polsce firmie dystrybucyjnej 

"Książka ta wciągnęła mnie bez reszty od pierwszej minuty. I to tak, że po odsłuchaniu jej od razu postanowiłem ją odsłuchać ponownie. Serdecznie polecam. Naprawdę warto".

Łukasz Cichocki
jestem ratownikiem medycznym,zajmuję się produkcją opakowań wielokrotnego użytku do wszelkiego rodzaju przedmiotów


 

Bogać się kiedy śpisz          Kup Teraz

         Spis Treści

        Zobacz w wydawnictwie  

       Dostępne formaty:

        Drukowana, PDF, MP3, Audio CDWykorzystaj ukryte możliwości umysłu.

Bogać się kiedy śpiszKup Teraz
lub
Pobierz fragment ebooka
Twoje  Imię:  
Adres email:
Kilka opini czytelników o książce
"Bogać się kiedy śpisz":


"Fantastyczna książka, przydatna zarówno pracującym na etacie jak i prowadzącym własny biznes. 

Ben Sweetland wspaniale uczy jak programować własną podświadomość, jednocześnie ostrzega by uważać co się mówi swoim dzieciom. Nawet Joe Vitale wspomina o "Bogać się kiedy śpisz" w swoim "Hipnotycznym marketingu", w końcu nawet mistrz musi czerpać inspirację od najlepszych".

Andrzej Szczęsny
Właściciel serwisu StartBiznes.com.pl

"Najważniejsza publikacja w moim życiu - metody zastosowane w tej książce wpłynęły na zwiększenie mojej wydajności w pracy. Godne polecenia!!!"

Jacek Wittwer
Project Manager w firmie telekomunikacyjnej

"Książka, od której wszystko się zaczęło!!! To działa, musisz tylko uwierzyć i stosować się do wskazówek zawartych w książce. Przeczytałam to około 8 miesięcy temu i od razu uwierzyłam, że odniosę sukces! Wokół mnie jest sporo niedowiarków i osób sceptycznie nastawionych do tego typu teorii, więc...nic im nie mówię, a moje czyny już wkrótce same zaświadczą o tym, że to działa :) Ja już widzę efekty - do tej pory byłam tylko "wykształconą kurą domową", a teraz pracuję nad sobe i tworzę duży projekt, wart wiele tysięcy zł :) A prawo z książki oczywiście nie dotyczy jedynie pieniędzy, ale czego tylko chcesz - szczupła sylwetka, odpowiedni partner (pewnie ten sam, którego masz :)), grzeczne dzieci, drobne sprawy dnia codziennego - jeżeli nastawisz się, że będzie miło i pzyjemnie - TAK BĘDZIE na 100%. U mnie działa, a Ty kiedy się przekonasz?"

Marta
mama z 2 dzieci, opieka nad domem, samodoskonalenie z ZM i szkoleniami, z wykształcenia specjalista ds Public Relations

Więcej opinii