W ŻYCIU BĘDZIEMY PRACOWAĆ ALBO CIĘŻKO ALBO MĄDRZE.

Wykorzystaj Siłę Twojego Umysłu.

Niech uczyni Twoją pracę mądrą ...

... przyjemną i dochodową!

Przyciągasz to o czym myślisz


Nie ważne, czy zgadzasz się z Tą zasadą czy ją ignorujesz. Ona działa. Zawsze działała i zawsze działać będzie.
Stajemy się tacy jakie mamy dominujące myśli. 

Czym jest taka dominująca myśl?

Jest to myśl, która pojawia się w naszej głowie częściej niż inne myśli. Jest to myśl, która na tyle często do nas powraca, że w końcu z myśli staje się przekonaniem.
Zaczynamy wierzyć w to co myślimy.
To jest kwestia koncentracji.
Jeśli czemuś poświęcasz wystarczająco dużo uwagi, Twój umysł zaczyna być skoncentrowany.
To jest tak samo jak z lupą i światłem słonecznym.
Wyjdź w pogodny, bezchmurny dzień ze szkłem powiększającym na spacer i przetestuj jak to działa.
Tak długo jak będziesz poruszał lupą nie uzyskasz wystarczającej koncentracji światła słonecznego, żeby np. przepalić papier.
Zatrzymaj się jednak na chwilę. Ustaw swoją lupę nieruchomo, odpowiednio zogniskuj wiązkę światła i skieruj ją na kartkę papieru.

Co się stało?

Przepaliłeś papier na wylot. Właściwie nie Ty, zrobiło to światło słoneczne.
Ten prosty eksperyment pokazuje potęgę koncentracji. Jeśli na czymś wystarczająco długo będziemy się koncentrować, wcześniej czy później osiągniemy zakładane efekty. Jest jeden jedyny warunek. Musimy pozostać skoncentrowani...
Dominujące myśli w naszych głowach to są nasze punkty skupienia. Jeśli będą one silne i często powtarzane, staną się naszym punktem skupienia i w końcu zamanifestują się w naszym życiu.

Nie wierzysz?

Przypomnij sobie jak to było gdy czegoś bardzo pragnąłeś. Tak mocno tego czegoś chciałeś, że w końcu na Twojej drodze zaczęły się pojawiać sytuacje, dzięki którym urzeczywistnienie Twoich pragnień stawało się coraz bardziej realne.
Oczywiście musiałeś te „sytuacje” dostrzec, samo nic się nie wydarza. To Ty musiałeś podjąć akcję dzięki której osiągnąłeś to co chciałeś.
Musiał wystąpić jeszcze jeden czynnik. Wiara w to, że to co chcesz zrobić jest możliwe do zrobienia, osiągnięcia. 

Tu dochodzimy znowu do kwestii przekonań. Gdy o czymś wystarczająco długo myślisz, gdy wystarczająco długo wmawiasz coś sobie (lub ktoś Ci wmawia), staje się to Twoim przekonaniem a od tego miejsca tylko krok dzieli Cie od uwierzenia w to, że możesz to zrobić...
Dobrze jest, gdy nasze przekonania są związane z myśleniem w kategoriach możliwości. Częściej jednak myślimy o sobie, o czymś co chcemy mieć i robić, w kategoriach niemożliwości.
Wierzymy, że czegoś się nie da, że coś jest za trudne, że inni mogą ale ja...
Katujemy się takimi pierdołami aż w końcu nasz umysł daje za wygraną i przyjmuje te przekonania za pewnik.
Wtedy już nie ma znaczenia czy chodzi o zarabianie w internecie, o rozwijanie firmy, budowanie związku czy cokolwiek innego. Nic nam nie wychodzi i nie wiemy dlaczego.

Chcesz dowiedzieć się dlaczego?

Bo nie nauczyłeś się właściwej obsługi najpotężniejszego narzędzia jakim dysponujesz. Nikt nie dał Ci instrukcji obsługi Twojego mózgu.

Może czas to zmienić?
Zamiast koncentrować się na problemach, pora nauczyć się obsługi Własnego Umysłu, żeby odnosić sukcesy na każdym polu aktywności?

Bogać się kiedy śpisz          Kup Teraz

         Spis Treści

        Zobacz w wydawnictwie  

       Dostępne formaty:

        Drukowana, PDF, MP3, Audio CDWykorzystaj ukryte możliwości umysłu.

Bogać się kiedy śpiszKup Teraz
lub
Pobierz fragment ebooka
Twoje  Imię:  
Adres email:
Kilka opini czytelników o książce
"Bogać się kiedy śpisz":


"Fantastyczna książka, przydatna zarówno pracującym na etacie jak i prowadzącym własny biznes. 

Ben Sweetland wspaniale uczy jak programować własną podświadomość, jednocześnie ostrzega by uważać co się mówi swoim dzieciom. Nawet Joe Vitale wspomina o "Bogać się kiedy śpisz" w swoim "Hipnotycznym marketingu", w końcu nawet mistrz musi czerpać inspirację od najlepszych".

Andrzej Szczęsny
Właściciel serwisu StartBiznes.com.pl

"Najważniejsza publikacja w moim życiu - metody zastosowane w tej książce wpłynęły na zwiększenie mojej wydajności w pracy. Godne polecenia!!!"

Jacek Wittwer
Project Manager w firmie telekomunikacyjnej

"Książka, od której wszystko się zaczęło!!! To działa, musisz tylko uwierzyć i stosować się do wskazówek zawartych w książce. Przeczytałam to około 8 miesięcy temu i od razu uwierzyłam, że odniosę sukces! Wokół mnie jest sporo niedowiarków i osób sceptycznie nastawionych do tego typu teorii, więc...nic im nie mówię, a moje czyny już wkrótce same zaświadczą o tym, że to działa :) Ja już widzę efekty - do tej pory byłam tylko "wykształconą kurą domową", a teraz pracuję nad sobe i tworzę duży projekt, wart wiele tysięcy zł :) A prawo z książki oczywiście nie dotyczy jedynie pieniędzy, ale czego tylko chcesz - szczupła sylwetka, odpowiedni partner (pewnie ten sam, którego masz :)), grzeczne dzieci, drobne sprawy dnia codziennego - jeżeli nastawisz się, że będzie miło i pzyjemnie - TAK BĘDZIE na 100%. U mnie działa, a Ty kiedy się przekonasz?"

Marta
mama z 2 dzieci, opieka nad domem, samodoskonalenie z ZM i szkoleniami, z wykształcenia specjalista ds Public Relations

Więcej opinii